Klapki nie są tylko na basen! Wypróbuj ich nowe odsłony i noś je codziennie

Klapki dla kobiet i mężczyzn stały się prawdziwym hitem w ostatnich sezonach. Jeszcze kilka lat temu kojarzyły się nam wyłącznie z butami na basen albo plażę, ewentualnie z tym rodzajem obuwia, który nosimy po domu lub we własnym ogrodzie. A tymczasem wszystko się zmieniło i klapki przeżywają swój prawdziwy rozkwit. Dlatego, jeśli jeszcze nie masz swojej pary, rozejrzyj się za nowymi możliwościami, które oferują.

Klapki na szczycie nie tylko w Polsce!

Klapki są teraz niezwykle cenione zarówno przez kobiety, jak i mężczyzn. Z pewnością widziałaś nie raz inne panie, które poruszają się w nich po mieście jak w każdym innym rodzaju butów. Być może nawet cię to zdziwiło, ponieważ pamiętasz, że jeszcze przed kilkoma laty nie były krzykiem mody. Ale trendy się zmieniają i możesz nam wierzyć: w krajach zachodnich widok kobiet i mężczyzn w klapkach, szczególnie tych nowoczesnych i wykonanych z materiałów sztucznych, to codzienność.

Ale czemu zyskały sobie taką popularność?

Nic więc dziwnego, że w Polsce ich popularność także wzrosła. Ale dlaczego? Przede wszystkim dlatego, że klapki szybko zakładamy i szybko zdejmujemy. Jeśli chcesz wyskoczyć do sklepu na krótką chwilę, pięć minut przed przybyciem gości, na pewno się sprawdzą! Ale będą też doskonałe przy innych okazjach, przy których zależy ci na pośpiechu… a w dzisiejszym życiu praktycznie każdemu z nas zawsze na nim zależy.

Co więcej, to obuwie bardzo wygodne. Posiadają jedynie jeden pasek (dość szeroki, choć często ażurowy) biegnący przez stopę. Są idealne na gorące dni, ponieważ nie zakrywają palców ani pięt. Dzięki temu praktycznie nigdy nie obcierają i nie odparzają. Każdy, kto ma delikatne stopy, na pewno to doceni. Na dodatek będziesz mogła wyeksponować w nich stopę i piękny pedicure, kiedy tylko zrobi się ciepło. I jak podoba ci się ten pomysł?

Klapki na korkowej podeszwie

Zastanówmy się teraz, które rodzaje butów będą najbardziej popularne wśród kobiet w 2023 roku. Z całą pewnością uwagę przykują klapki na korkowej podeszwie, które nawiązują do ekologicznych, naturalnych trendów, panujących obecnie w Europie. Dlatego i ty spraw sobie taką parę! Dodając do tego intrygujący pasek, na przykład ażurowy, na pewno stworzysz dzięki nim fajne stylizacje i sprawisz, że twój styl nabierze unikatowego charakteru.

Wyjątkowe paski z ozdobami

Być może należysz do kobiet, które kochają obuwie pełne dodatków i ozdób. Wydaje ci się, że w przypadku jednego paska to niemożliwe? To błąd! Nowoczesne klapki damskie często są bardzo bogato zdobione, a jeden pasek wystarcza, aby przykuwały oko. Nie wierzysz? Wystarczy, że spojrzysz na przykłady z ciekawymi kokardkami albo ozdobione klamerkami i metalowymi elementami. Z całą pewnością nie przejdziesz obok nich obojętnie.

Klapki także dla wielbicielek prostoty

Być może, w przeciwieństwie do grupy opisanej wcześniej, należysz do tych kobiet, które preferują jak najprostszy wygląd butów. Również w tym przypadku znajdziesz modele idealne dla siebie. Możesz na przykład wybrać plecione, proste paski w ciekawych kolorach, albo zachować pełen minimalizm i zdecydować się na czarne buty.