Nerka – doskonały sposób na uzupełnienie stylizacji

Nerki od wielu sezonów królują na wybiegach na całym świecie. Ten praktyczny dodatek podbija serca osób w każdym wieku niezależnie od stylu jaki preferują na co dzień. Nerka jest niewielką torebką, którą zapina się w pasie, dzięki czemu jest jednym z wygodniejszych sposobów na przechowanie rzeczy.

Największą zaletą nerki, jest to że po umocowaniu jej nasze ręce pozostają wolne, dzięki czemu dodatek w żaden sposób nie ogranicza naszych ruchów. Chociaż zwykle myśląc o nerce, wyobrażamy sobie jej sportową wersję, może być ona znakomitym uzupełnieniem również bardziej eleganckich stylizacji.

Nerka w wersji eleganckiej, do czego pasuje?

Nerka będzie pasować do większości stylizacji, jednak aby tak było należy zwróć uwagę na materiał z jakiego została wykonana. Klasyczne sportowe modele, przeznaczone są raczej do casulaowych codziennych stylizacji, jednak jeśli wybierzemy nerkę uszytą ze np. ze skóry, będzie stanowiła ona doskonałe uzupełnienie do bardziej formalnych outfitów. Grube tkaniny w stonowanych kolorach, także nadają eleganckiego charakteru temu praktycznemu dodatkowi, więc warto postawić na nie przy wyborze modelu, który będzie pasował do większości naszych ubrań.

Czy można nosić nerkę do sukienek i spódnic?

Jak najbardziej! Uniwersalność tego dodatku jest tak duża, że będzie pasował on również do zwiewnych kobiecych stylizacji. Aby nerka nie zaburzała całości outfitu i tego jak układają się poszczególne części garderoby, można założyć ją w inny sposób niż tradycyjne zapięcie w pasie. Kiedy przełożymy nerkę przez ramię i zapniemy ją po skosie, nadal będzie wyglądać dobrze, a przy tym estetyka stylizacji zostanie jak najbardziej utrzymana.