Jak stylizować spódnicę rozkloszowaną na różne okazje?

Spódnica rozkloszowana jest ponadczasowa i nigdy nie wychodzi z mody. Sprawdzi się na każdą okazję, od casualowego spotkania ze znajomymi po ważne wyjście. Sprawdź, w jaki sposób możesz ją wystylizować.

Jak wystylizować spódnicę rozkloszowaną na randkę?

Na randkę warto wybrać coś lekkiego i romantycznego. Spódnica rozkloszowana idealnie się do tego nadaje. Dołącz do niej delikatną bluzkę lub top, a także sandałki na obcasie. Całość dopełni elegancka torebka oraz delikatna biżuteria. Najlepiej sprawdzi się delikatny łańcuszek z niewielkim akcentem lub bransoletka w złotym kolorze. Na głowę możesz także założyć kapelusz z dużym rondem, który nada stylizacji lekkości i powabu.

Jak wystylizować spódnicę rozkloszowaną na imprezę?

Na imprezie postaw na coś bardziej odważnego i szalonego. Spódnica rozkloszowana świetnie się do tego nadaje. Dołącz do niej cekinową bluzkę lub top, a także szpilki. Całość dopełni torebka ze srebra lub złota oraz biżuteria w tym samym stylu. Pamiętaj, by nie przesadzić, ponieważ więcej nie zawsze znaczy lepiej.

Jak wystylizować spódnicę rozkloszowaną na spotkanie z przyjaciółmi?

Na spotkanie z przyjaciółmi warto postawić na coś wygodnego i casualowego. Spódnica rozkloszowana świetnie się do tego nadaje. Dołącz do niej luźną bluzkę lub top, a także trampki lub tenisówki. Jeśli jest zimno, możesz na siebie zarzucić kurtkę. Całość dopełni torebka ze sztywnego materiału lub plecak. Możesz także postawić na wyrazistą biżuterię, np. w formie łańcucha. Pamiętaj jednak, by nie przesadzić z ilością elementów, ponieważ możesz wyglądać na przytłoczoną stylizacją.